עסק מצליח חייב מיתוג מנצח! אף פעם לא מאוחר למתג מחדש, גם הגדולים ביותר עושים זאת. משלב סקיצות לוגו וצפונה – אנחנו איתכם :)

נובטק מערכות דיוק בע"מ

בשונה מכל חברות הזנק שצצות סביבנו כפטריות אחר הגשם ונעלמות בדיוק כמוהן, חברת נובטק הינה חברה רצינית, מבוססת ובוגרת. נובטק נוסדה בשנת 1985 ע"י שני חברי ילדות, אברהם גרינברג ושלום פלד – מהנדסים מוכשרים ובעלי ניסיון עתיר שנים בתיכנון ופיתוח של מיכשור חדשני ומערכות מתקדמות.

עיקר ייעודה הנוכחי של נובטק הינו מתן שרותי פיתוח וייצור בתחום מכשור ומערכות רב תחומיות למגוון זרועות וענפים. במהלך שנות פעילותה של נובטק בוצעו מאות פרויקטים בתחומי התעשייה האזרחית, מכשור רפואי ומערכות צבאיות בהיקפים מסיביים.

"נובהטק" הינו עירוב של המילה "נובה" בלטינית שמשמעותה – חדש והמילה טק שהינה קיצור למונח טכנולוגיה. שילוב המילים נועד לשדר את המסר שהחברה עוסקת בחדשנות טכנולוגית. בהמצאה מחדש של הטכנולוגיה המסורתית הסובבת אותנו ויישומה בצורה מקורית ופורצת דרך.

כשבאנו לבחון את לוגו החברה לשם מיתוגו מחדש מצאנו שהוא משדר בדיוק את התובנה הזו. המוטיב המרכזי בלוגו הינו עיגול המסמל קיבעון מחשבתי תבניתי ובתוכו תחומה האות N שפורצת את תחומי אותו קיבעון ומגדירה אותו מחדש וזה בדיוק מה שמסמל את העשיה של נובטק בתחומה.

עם זאת, עם השנים הלוגו הזדקן והפך לא רלוונטי במציאות הדיגיטלית המתחדשת, מה שהיקשה על שילובו במדיה מודרנית ויישומים נוספים. לאור זאת, החלטנו לפשט ולעצב אותו מחדש תוך שמירת המוטיבים והמסרים המרכזיים שבו, אך באופן נגיש ונעים יותר לעין.

 

כל מיתוג טוב מתחיל בסקיצות ידניות ראשוניות

 

העלאת הסקיצות ואיורן בפורמט ווקטורי היא כמובן השלב הבא

 

ארבעת הכיוונים הנבחרים

 

וכמובן היישום שלהם במגוון מוק-אפס לצורך הצגה ללקוח.

 

 

לוגו ופלטת צבעים נבחרת

 

 

 

ניירת חברה

 

סקיצה ראשונית לאתר

מיתוג

פרופ' ברגמן 2 פארק המדע, רחובות

050.523.0460

077.444.5012

 

sales@wedoweb.co.il

www.wedoweb.co.il

2015 All right reserved. We Do Web.©